Супрун розповіла українцям про «колективний імунітет» та користь вакцин

Slovoidilo.ua

Глава українського МОЗ продовжує свою просвітницьку діяльність серед співвітчизників на своїй Facebook-сторінці. Цього разу Уляна Супрун розповіла про користь вакцинації.

За твердженням Міністра охорони здоров’я України, призначенням вакцини є запобігати діям небезпечних інфекційних захворювань та їх блокування.

Супрун звернула увагу на статистику, згідно з якою, при вакцинації дев’яноста відсотків і більше громадян певної країни, імунітет, утворений такий вакцинацією, значно легше бореться із захворюванням і зупиняє його розвиток. Вона нагадала, що «колективний імунітет» захищає як дітей немовлячого віку, так і тих, хто не пройшов процедуру вакцинації, а також осіб, що мають ослаблену систему імунного захисту організму.

Міністр охорони здоров’я наголосила, що у тих, хто пройшов процедуру вакцинації, спостерігається менша потреба в застосуванні антибіотиків, що, у свою чергу, запобігає появі стійкості хвороботворних бактерій до цієї групи ліків.

Раніше Супрун у своїх записах на Facebook дозволила співвітчизникам при застуді їсти холодну їжу, порадила пересуватися при болях в спині, та спростувала «радянський міф» про дисфункцію вегетативної нервової системи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*