Лех Качинський: Грузія… Україна… Балтія… Польща…

Prezydent.pl

Державний керівник Республіки Польща Анджей Дуда виступив із заявою про необхідність зміцнення позицій Північноатлантичного Альянсу на східному напрямку.

За словами польського Президента, імперська амбітність Кремля стала для всіх очевидним фактом, тому НАТО зобов’язане зміцнювати свій «східний фланг».

Варшава зробила висновки з російської манери поведінки на зовнішньополітичній арені, заявив Дуда. Він нагадав про зміни на мапі Європи, які відбувалися за рішенням Москви, із застосуванням військової сили. Прикладом того, за твердженням Президента сусідньої країни, служать події в Україні 2014 року та в Грузії 2008 року.

Дуда зазначив, що кордони України та Грузії, які отримали міжнародне юридичне визнання, не відновлені й сьогодні. Він згадав політичне передбачення колишнього глави польської держави Леха Качинського, який ще у 2008 році заявив, що після Грузії настане черга України, а потім держав балтійського регіону та Республіки Польща.

Чинний Президент Польщі Анджей Дуда обіймає свою посаду з серпня 2015 року. Лех Качинський був Президентом Польщі до квітня 2010 року, коли загинув в авіаційній катастрофі під російським Смоленськом разом з дружиною, а також відомими військовими та політичними діячами Польщі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*