В Україні посилюють покарання за незаконне носіння військової форми

Bmpd.livejournal.com

29 жовтня у Верховній Раді був зареєстрований законопроект, автори якого пропонують збільшити в 100 разів штраф за незаконне носіння військової форми та державних нагород. На думку нардепів, які виступили з подібною ініціативою, введення Закону дозволить припинити діяльність шахраїв.

Нардеп Андрій Тетерук, який є одним з ініціаторів даного законопроекту, заявив, що головна мета – це захист українських військовослужбовців. Зафіксовано безліч випадків, коли шахраї, надягаючи військову форму й відповідні нагороди, привласнювали собі заслуги бійців ЗСУ та отримували матеріальну допомогу, підвищення на посаді тощо. На думку авторів законопроекту, подібні дії повинні жорстко каратися, оскільки є асоціальними та аморальними. Пропонують встановити штраф у розмірі від 1700 до 3400 грн.

Тетерук зазначив, що у зв’язку з можливістю введення Закону про заборону носіння військового камуфляжу, багато мисливців та рибалок висловили побоювання з цього приводу. Однак нардеп підкреслив, що їхня форма не потрапляє під дію цього Закону, оскільки має спеціальне призначення. Тетерук повідомив, що звільнений в запас військовослужбовець також зможе носити форму, але заборонено зловживати цим в особистих цілях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*