Японська принцеса вступила в морганатичний шлюб

Businessinsider.com

У столиці Японії пройшла весільна церемонія члена імператорського прізвища, принцеси Аяко. Молода жінка вийшла заміж за простолюдина, уродженця Японії Кеі Морія. Про свої заручини та майбутнє весілля пара оголосила влітку цього року. Роман молодят почався взимку 2016 року, відомо також, що матері принцеси та Кеі Морія є давніми приятельками.

Новоспеченому чоловікові 32 роки, він працює на одному з японських судноплавних підприємств. Як наказують закони Країни висхідного сонця, разом з морганатичним шлюбом принцеса Аяко втрачає свій титул, при цьому отримуючи від японського уряду суму, рівну майже одному мільйону доларів США як компенсацію.

У сучасній Японії це не перший випадок відмови від титулу принцеси заради виходу заміж за простолюдина. Раніше, у 2014 році, принцеса Норіку вийшла заміж за простого підданого Японської Імперії та перестала вважатися членом монаршої родини. Норіку доводиться сестрою принцесі Аяко.

У 2005 році єдина дочка панівного імператора також вступила в шлюб з дизайнером, відмовившись від свого титулу. Її племінниця, старша внучка Імператора Японії, заручена з простолюдином з осені 2017 року, проте церемонію одруження пара відклала до 2020 року.

Оглядачі ситуації з японським монаршим двором висловлювали занепокоєння, що імператорська сім’я стає надто нечисленною для виконання своїх представницьких функцій та громадських обов’язків. Це відбувається у зв’язку з Законом, згідно з яким високопоставлені особи жіночої статі втрачають титул, виходячи заміж за простих підданих японського імператора. На чоловіків з монаршого дому Японії цей Закон не поширюється.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*