На таксі нелегально через українсько-угорський кордон

sensum.club

28 жовтня представники ДПСУ повідомили, що в Закарпатській області недалеко від кордону з Угорщиною було затримано групу нелегалів. Іноземці спробували незаконно потрапити на територію Угорщини, однак своєчасне втручання прикордонників дозволило встановити факт порушення.

Інформація про те, що група нелегалів спробує перетнути українсько-угорський кордон, надійшла від оперативників Західного регіонального управління ДПСУ. Повідомляється, що іноземців підвіз до кордону один з таксистів Ужгорода. Нелегали були затримані за 200 метрів до місця призначення, звідки вони планували незаконно перебратися в Угорщину.

В ході встановлення осіб нелегалів вдалося з’ясувати, що один з них є громадянином Кувейту, однак у його паспорта закінчився термін дії. Інший іноземець представився громадянином Сирії. Всі порушники на даний момент знаходяться в прикордонному підрозділі, де співробітники ДПСУ намагаються встановити подробиці інциденту. Згідно з попередніми даними, нелегалів притягнуть до адміністративної відповідальності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*