Вороненкова погодилися із закриттям справи проти нього

marionetki.net

У Росії Тушинський столичний суд отримав згоду родичів екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова про закриття справи стосовно покійного.

Відповідну заяву зробив син вбитого у Києві політика, Микола Вороненков. Раніше він виступав проти закриття справи з підстав, що не дасть для його батька права на посмертну реабілітацію.

Згідно з судовими матеріалами, екс-дружина Вороненкова, його мати та сестра також дали свою згоду на закриття заведеної проти колишнього депутата Держдуми справи.

Свою незгоду з припиненням судового процесу висловив підприємець Отарі Кобахідзе. На його думку, Денис Вороненков й досі живий. Він нагадав, що його сім’я через дії Вороненкова пережила те, що він не побажає і ворогу. Кобахідзе також назвав Вороненкова злодієм, який заслуговує на покарання.

Розслідування втіклого російського депутата було розпочато ще за його життя, однак після вбивства в Україні не було припинено. На продовженні суду наполягали родичі убитого, бажаючи для нього посмертну реабілітацію та зняття всіх звинувачень.

Нагадаємо, що російські слідчі звинувачували Вороненкова в організації рейдерського захоплення, проведеного за розробленою особисто депутатом шахрайською схемою. Вороненков втік з Росії разом зі своєю дружиною Марією Максаковою-Ігенбергс, яка також була депутатом Держдуми. Від’їзд Вороненков пояснював політичними мотивами. У березні минулого року екс-депутат, який знайшов в Україні притулок, був убитий. Вдова Вороненкова продовжує жити в Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*