Київ та Астана домовилися про взаємодопомогу

Sxodim.com

У столиці Республіки Казахстан Генпрокурор цієї країни Кайрат Кожамжаров та глава Мін’юсту України Павло Петренко підписали дві міждержавні домовленості.

Документи, підписані представниками двох країн, дозволять Україні та Казахстану більш ефективно взаємодіяти правоохоронцям та забезпечувати виконання судових приписів. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці Павло Петренко. Тепер силові відомства двох держав зможуть надавати один одному правову допомогу в сфері кримінальних справ.

Міждержавні угоди, як зазначає прес-служба Генпрокуратури РК, дадуть можливість реалізувати правову базу для ефективної співпраці в справі боротьби зі злочинністю. Українські гості також обговорили з представниками приймаючої сторони роботу антикорупційних органів, реформи у прокуратурі та зміни в пенітенціарній системі.

Українській делегації після завершення урочистої церемонії було продемонстровано роботу казахстанського Центру правоохоронних послуг, що діє при Генпрокуратурі. Також гостям з Києва були показані досягнення Казахстану в сфері цифровізації судочинства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*