Юрій Самуїлович Харон подав в суд на Верховну Раду

sputnik.by

Двадцять дев’ятого жовтня нардеп від «Батьківщини» Ігор Луценко у своєму профілі в соціальній мережі Фейсбук повідомив, що вже наприкінці наступного місяця Верховний суд розгляне справу, відповідачем в якій виступає ВРУ.

Зазначається, що на парламентарів подали до суду з вимогою визнати недійсною постанову, в якій йдеться про підтримку звернення українського голови Порошенко до голови Константинопольського патріархату. Звернення безпосередньо стосується надання Томосу про автокефалію УПЦ КП.

Водночас, позивачем виступає іноземець Юрій Самуїлович Харон. Депутат підкреслює, що суд призначив розгляд справи на двадцять сьоме листопада. Також він зазначив, що позивач має подвійне громадянство: одночасно з українським у нього є й російський паспорт. У цьому зізнався сам громадянин Службі безпеки. Оскільки Харон має ще й російське громадянство, то це може бути підставою для того, щоб позбавити його українського громадянства. Якщо ж його позбавити громадянства, то у нього не буде можливості звернутися до Верховного суду через невдоволення процедурою отримання автокефалії.

Крім цього, Луценко зазначив, що столичні активісти вже понад десяти років звертаються до різних судів зі скаргами на Харона через те, що він протизаконно захопив український Національний музей історії та нелегально оформив право власності.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*