Україна буде представлена в центрі Інтерполу

Vedomosti-ua.com

В рамках зустрічі з представниками Глобального інноваційного центру Інтерполу, яка проходила в Сінгапурі, голова українського МВС Аваков виступив із заявою, що співпраця України та організації допоможе державі удосконалити роботу за межами Інтерполу. Він підкреслив, що зараз в країні здійснена масштабна реформа, за підсумками якої, всі прикордонні пропускні пункти підключені до бази Інтерполу. Таким чином, верифікація даних в державі виконується на сто відсотків.

Міністр підкреслив, що, ймовірно, в Україні цей процес трохи довший, ніж в інших державах. Однак українська влада робить все можливе, щоб українська делегація брала участь у найкращих світових центрах, одним з яких виступає Сінгапурський, та змогла налагодити з ними співпрацю.

Одночасно з цим, голова української Нацполіції Сергій Князєв підкреслив, що в державі робота, яка проходить за рамками міжнародної організації, демонструє непогані результати у розслідуванні інтернаціональної злочинності. Крім цього, він додав, що голова сінгапурського МВС пообіцяв розглянути пропозицію про направлення українського представника в центр Інтерполу.

Разом з тим, помічник голови одного з відділів центру Ву Чор Пінг зазначила, що вона вже розповіла українським представникам про роботу командно-координаційного кібернетичного центру.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*