У столиці зникають кіоск з соціальним хлібом

Vesti-ukr.com

Інформагентство «Вести» передає, що у столиці зафіксовано дефіцит соціального хліба, який завозився в спеціалізовані торгові точки. Зараз таких точок у місті не більше двадцяти. При цьому, населення змушене стояти в черзі за хлібом протягом декількох годин, деякі й зовсім приходять до кіосків з шостої ранку. Так, у Святошинському районі Києва місцева жителька Лідія Семенченко зазначила, що оскільки її пенсія не перевищує півтори тисячі гривень, їй доводиться рано вранці займати чергу за соціальним хлібом, а звичайний вона собі дозволити не може. Велика частина її пенсії йде на оплату комунальних платежів. Водночас, вона зазначила, що хліба привозять не так багато та на всіх охочих його часто не вистачає.

Видання зазначає, що спочатку таких кіосків було встановлено більше сотні, але зараз їх залишилося всього двадцять. До того ж, велика ймовірність того, що до кінця року і їх вже не залишиться. Пізніше стало відомо, що причиною скорочення даних точок стало те, що у їх власників просто закінчився договір про постачання. Так, депутат столичної міськради Тетяна Мелехова підкреслює, що термін договору не перевищує трьох років, після того, як він закінчується, велика частина торговельних точок переходять на реалізацію товару за комерційними цінами, оскільки більша частина з них працюють під маркою «ШтрудельОк».

Зазначається, що натомість соціальному хлібу, місцева влада видаватиме малозабезпеченим карти з двадцятивідсотковою знижкою на придбання хлібобулочних виробів. Однак у міській адміністрації про такі відомості чують вперше. Одна з місцевих мешканок Тамара Майсарова зазначає, що вона подзвонила в «Київхліб», щоб детальніше дізнатися про знижки на хліб та про вимоги для отримання даних карт. Так, вона з’ясувала, що зараз процес видачі припинений, проте його планують згодом відновити. Мешканка зазначила, що даний процес почнеться не раніше грудня.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*