В Україну приїхала американська торгова місія

dneprcity.net

Інформагентство “УНІАН” інформує, що в Україну приїхала американська торгова місія, до складу якої увійшли 12 компаній. Вони реалізують свою діяльність в аграрному, енергетичному, інфраструктурному, а також ІТ-секторах США. Американські представники прибули на українську територію двадцять дев’ятого жовтня.

Агентство підкреслює, що місія протягом двох днів має намір організувати та провести понад шістдесяти зустрічей з представниками українських бізнес-структур. Голова Мінекономрозвитку Степан Кубів зазначив, що хоче, щоб представники Сполучених Штатів не тільки проявили інтерес до перспектив відкриття нових фірм на українській території, а й взяли активну участь у процесі приватизації держпідприємств.

Водночас, міністр зазначив, що протягом останніх кількох років у державі було ліквідовано понад чотирнадцять стандартів, які вже давно застаріли. Крім цього, в державі планують ввести нові європейські стандарти, які у свою чергу позитивно вплинуть на інвестиційне становище країни. Такими діями міністр хотів продемонструвати, що умови ведення бізнесу на українській території стали значно краще.

Відзначимо, що дана американська місія вперше приїхала на українську територію за останні десять років. На думку американського дипломата в Україні Марі Йованович, дана подія лише в черговий раз підтверджує зміцнення відносин держав.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*