Коломойського позбавили мільярда

Inforesist.org

Протягом дев’ятнадцяти судових процесів, в яких розглядалися суперечки між Нацбанком і структурами, підконтрольними Ігорю Коломойському, правота виявлялася незмінно на боці НБУ. Про це заявив один з керівників департаменту Нацбанку, який очолює діяльність НБУ у сфері претензій та позовів Віктор Григорчук.

Відносно колишнього губернатора Дніпропетровщини та підконтрольних йому фірм було подано майже півтори сотні позовів. Такий масштабний процес почався 4 місяці тому, з метою примусити відповідача до виконання взятих ним зобов’язань. Ігор Коломойський, який був одним зі співвласників ПриватБанку, свого часу надав НБУ свої гарантії обов’язкового погашення кредитів, виділених на рефінансування. Зобов’язання, надані Нацбанку, забезпечували об’єкти нерухомості, повітряні судна МАУ, підприємство «Біола» та інша власність олігарха.

Виграші судових процесів привели до втрати Коломойським суми приблизно в 1 мільярд гривень.

Частина судових вердиктів вже набула законної сили, що дозволяє Нацбанку почати стягнення залишеного в заставу майна для початку публічного розпродажу.

Нагадаємо, що екс-губернатор Дніпровщини у 2015 році дав поручительство за ПриватБанк перед НБУ всім своїм майном і доходами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*