Вакарчук розповів про готовність до самопожертви

Press-centr.com

Під час зустрічі зі студентами у Харкові Святослав Вакарчук, лідер рок-групи «Океан Ельзи», прокоментував ствердження, що зараз він більше асоціюється з діячем у сфері політики, аніж з фігурою у світі музики.

Він признався аудиторії, що бажав би зустрічати при запиті свого прізвища лише інформацію про власну творчість, але зараз він не може собі це дозволити. Вакарчук вважає своєю здібністю вміння дати людям натхнення та об’єднувати їх ідеями.

Рок-музикант залишив відкритим питання, чи буде він займатися натхненням людей та їх об’єднанням як політик, але підкреслив, що «стояти осторонь» він не збирається. Вакарчук зазначив, що якщо заради змін в країни та своєї участі в цьому треба буде пожертвувати творчістю, він буде готовий до таких жертв.

Під час тієї ж зустрічі Святослав Вакарчук, який певний час ухилявся під прямої відповіді про свою участь у Президентських перегонах, зізнався, що Президентське крісло його не цікавить. При цьому музикант зазначив, що дискусія про його Президентські амбіції «ображає». Він також розкритикував українську політичну культуру, яка, на його думку, залишається на рівні 1991 року.

Святослав Вакарчук беззмінно очолює рок-гурт «Океан Ельзи», який був заснований у 1994 році у Львові. Група неодноразово визнавалася найкращою у східноєвропейському регіоні, в Україні було продано більше мільйона дисків музичного колективу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*