Литвин: чинна влада фактично вбила державу за чотири роки

Rian.com.ua

Володимир Литвин, який раніше обіймав посаду голови Верховної Ради, розкритикував висловлювання чинного голови Кабінету Міністрів Володимира Гройсмана, який заявив про появу через п’ять років сильної української економіки.

Екс-спікер заявив, що для досягнення Україною рівня життя сусідської Польщі, нашій країні знадобиться століття. Він додав, що навіть такий розрив між двома державами визначається припущенням, що у Варшаві зупиняться в розвитку для «очікування» України.

Литвин закликав чинну владу визнати, що державу фактично «вбили» за чотири попередні роки, списуючи помилки при управлінні країною на збройний конфлікт, що йде на Сході країни.

Колишній спікер Верховної Ради також навів дані фахівців, згідно з якими, Україні для досягнення економічних показників, еквівалентних 2013-му року, необхідно буде працювати тридцять два роки, якщо брати за основу нинішні темпи.

Нагадаємо, що раніше топ-менеджер НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв назвав Україну «фейл-кейсом», та відзначив щорічне зменшення шансів для країни стати економічним «середняком».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*