Бійці ЗСУ потрапляють в категорії “небажаних клієнтів” для українських банків

Hyser.com.ua

В очах менеджерів банківського кредитування колишні та чинні військовослужбовці разом з переселенцями є «другосортними клієнтами». Це випливає з матеріалу, підготовленого українським інтернет-виданням «Без табу».

Автор журналістського дослідження розповів, що один з його знайомих, вимушених переселенців, потребував невеликого грошового кредиту, маючи при цьому високу заробітну плату. У всіх банківських установах він почув відмову, а у неформальних розмовах з банківськими службовцями чоловікові конфіденційно повідомили, що стосовно переселенців діє «рознарядка» топ-менеджменту вважати таких «за замочуванням» неплатоспроможними.

Такими ж «небажаними клієнтами» для установ, що працюють в кредитній сфері, виявилися бійці ЗСУ. Журналіст з’ясував, що звичайним контрактникам та чиновникам Міноборони в більшості своїй відмовляють у кредитах, і така ситуація спостерігається не перший рік. Генерал, співрозмовник автора журналістського дослідження, розповів на умовах анонімності, що лише ПриватБанк зміг виділити йому кредитний ліміт у три тисячі гривень.

Банки, яким ставиться в обов’язок не нараховувати військовослужбовцям пеню у разі прострочення кредитної виплати, просто не оформляють кредити для службовців ЗСУ. Таку ситуацію автор дослідження вважає «антирекламою» державного агітаційного призову на військову контрактну службу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*