Наєв: яка на даний момент головна мета ООС

Bykvu.com

В ході спілкування з журналістами «ВВС Україна» командувач ООС Сергій Наєв розповів, що попри відсутність активної підготовки до бойових дій, військовослужбовці української армії готові виконувати будь-які завдання. Наєв підкреслив, що в разі активізації бойовиків на Донбасі, і переходу у відкриту фазу бойових дій, військовослужбовці ООС зможуть дати відсіч.

Відповідаючи на питання журналістів про те, яка на даний момент головна мета ООС, Наєв підкреслив важливість звільнення всієї території України, яка окупована Російською Федерацією. Він зазначив, що виконання точкових завдань, таких як звільнення Дебальцеве або окремо взятого населеного пункту, не є ціллю бійців ООС. За словами Наєва, для України пріоритетною метою як і раніше залишається реінтеграція окупованих Росією територій і як наслідок – відновлення територіальної цілісності. Він підкреслив, що саме на основі комплексності повинна реалізовуватися дана стратегія.

На думку Наєва, звільнення тимчасово окупованих територій повинно супроводжуватися низкою дипломатичних зустрічей та політичних угод. Тільки в такому випадку можна врегулювати питання з приводу відновлення територіальної цілісності України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*