Експерти: нам належить побачити Велику міграцію депутатів

ukrinform.ua

Перед проведенням парламентських виборів політичний ландшафт України ще зміниться, висловив впевненість один із співробітників соціологічного інституту НАН Олександр Вишняк. Це обумовлено тим, що український виборець переважно підтримує ту політичну силу, чий представник повинен перемогти в Президентських перегонах.

Експерт упевнений, що партія, з якою пов’язаний переможець Президентських виборів, отримає неминучу надбавку в 10 або 15 відсотків, а конкуренти ці голоси, відповідно, втратять.

Політолог Кость Бондаренко висловив думку, що «Самопоміч» проведе поліпшення свого поточного положення, позбувшись таких «токсичних» фігур, як Соболєв та Семенченко. «Нацфронту» Бондаренко пророкує політичне розповзання по різним політичним силам: Аваков може стати членом «Батьківщини», а Турчинов змушений буде шукати нову політичну платформу.

Перспективною вважається «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, чий політичне рух згідно соцопитувань цього літа зрівнялося з «радикалами» Олега Ляшко.

Експерти також додають, що надбавка в 10-15 відсотків голосів політсилі від переможця Президентських перегонів не гарантує «партії влади» безальтернативного статусу для організації коаліції. Політолог Вадим Карасьов вважає, що еліти намагатимуться не дати майбутньому главі держави всієї повноти влади.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*