Ніцой розкритикувала неквапливість введення мовних квот

Isrageo.com

Дитяча письменниця, відома своєю позицією у мовному питанні Лариса Ніцой розкритикувала ініціативу голови Комітету ВР з питань свободи слова та інформполітики Вікторії Сюмар. Відповідну заяву письменниця зробила у телеефірі каналу ZIK.

Ніцой заявила, що поетапне запровадження мовних квот у виданнях друкованого формату не потрібне. Вона запевнила, що країна підготовлена до цілком україномовного ТБ та друкованих мас-медіа.

Чинну владу Ніцой дорікнула у недбалому ставленні до культури та розповсюдження державної мови в країні. Ніцой вважає, що влада більше переймається лише інтересами видавничих компаній. Також письменниця та громадський діяч розкритикувала тих видавців, які виправдують відсутність переходу до української мови нестачею паперу. Ніцой побачила у них бажання не скорочувати російськомовні версії своїх видань.

Нагадаємо, що 4 жовтня цього року нардепи ухвалили законопроект, який забезпечує поширення використання української мови у публічній сфері. У держмови з’явиться уповноважений по її захисту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*