У Павлограді черговий напад на активіста «Нацдружин»

Informer.net.ua

Після того, як партія «Національний корпус» повідомила про напад на члена ГО «Національні дружини» Юрія Малімонова, в поліції Павлограда (Дніпропетровська область) відкрили кримінальне провадження по даній справі. На даний момент співробітники правоохоронних органів намагаються встановити особу зловмисника та інші подробиці інциденту.

У головному управлінні Нацполіції Дніпропетровської області повідомили, що Малімонов зазнав нападу зі спини. Зловмисник використав сльозогінний газ, аби вивести жертву з рівноваги, після чого завдав кілька ударів по голові. Малімонова доставили в лікарню у важкому стані, а потім відразу перевели у відділення реанімації. На даний момент про стан постраждалого не надходило інформації.

Представники «Національних дружин» висунули своє припущення з приводу того, що могло стати приводом для нападу на Малімонова. На їхню думку, головну роль в цьому зіграла громадська діяльність потерпілого активіста. Більшу частину свого часу він витрачав на боротьбу з рекламою наркотиків в Павлограді, що й могло викликати невдоволення у зацікавлених осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*