Франція є одним з найбільших роботодавців в Україні

newsdaily247.com

В ході спілкування з журналістами видання «День» держсекретар з питань зовнішньої торгівлі Франції Жан-Батист Лемуан назвав Україну «країною можливостей». Він зазначив, що за останній час Україна продемонструвала економічне зростання й прагнення до якісних перетворень. Саме це вплинуло на зміцнення торговельного співробітництва між Францією та Україною.

Лемуан зазначив, що мало хто знає про ті 160 французьких компаній, які сьогодні працюють в Україні, а це у свою чергу майже 30 тисяч робочих місць. З огляду на цей факт, Франція є одним з найбільших роботодавців в Україні. На думку Лемуана, залучити французькі інвестиції вдалося завдяки підписанню Угоди про асоціацію, яка значно знизила торгові бар’єри між державами. Лемуан навів дані статистики, які демонструють динаміку збільшення обсягів експорту французьких товарів в Україну. За 2016-2017 рр. цей показник виріс на 31%.

Французький чиновник повідомив, що 10 грудня в Парижі планують провести тематичну зустріч, присвячену перспективам торгового співробітництва з Україною. На думку Лемуана, підсумком цього заходу може стати інтенсифікація економічних відносин між Францією та Україною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*