Експорт українського борошна різко скоротився

112.ua

У вересні 2018 року у порівнянні з торішніми показниками в аналогічному місяці постачання борошна українського виробництва за кордон скоротилися. У процентному співвідношенні падіння склало 65 відсотків.

У період з липня нинішнього року по вересень постачання борошна скоротилися на 61 відсоток, в порівнянні з тим же періодом минулого року. На зовнішній ринок в 1-му кварталі було поставлено майже 46 тисяч тонн борошна. У порівнянні з вереснем минулого року експорт у вересні нинішнього року скоротився на 15,3 тисячі тонн (65,4 відсотка).

Експерти також відзначають різке скорочення виробництва борошна: з початку 2018 року по вересень було випущено на 12,8 відсотка менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – всього лише 1,2 мільйона тонн.

Різко скоротила закупівлі українського борошна Китайська Народна Республіка, імпортувавши на 74 відсотки в цьому році менше, ніж у попередньому.

Найбільшими покупцями української борошна в поточному кварталі залишається Ізраїль, КНР, Молдова, Сінгапур та Палестина.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*