Україна – світовий лідер з виробництва електрокарів

Likegarage.com

Зараз можна заявити сміливо – перспективи у виробництву електрокарів є, і досить непогані. Природні ресурси, такі як літій і кадмій, є в достатку, а отже, проблем з виробництвом спеціалізованих батарей (для авто) на даній основі не виникне. Це підтверджує прес-служба бізнес-корпорації «Bogdan».

Дана спільнота виступає за прогрес в області екологічного автомобілебудування, адже це сприятиме залученню нових інвестицій і цілюще позначиться не тільки на економіці України, але і на «самопочутті» самої екології в цілому. Важливо, щоб тепер законодавчий проект про виробництво електричних автомобілів підтримали у Верховній Раді, адже це дозволить створити безліч новоявлених робочих місць з гідною заробітною платою.

Бізнес-корпорація «Bogdan» дотримується думки про те, що саме за безпечним для навколишнього середовища автопромом – майбутнє автопрому.

Варто додати, що вищезгаданою компанією у 2014-тому році вже були випущені дві електромоделі – автобус і вантажівка – виготовлені для громадського користування. Зараз вони курсують дорогами Данії та Польщі з превеликим успіхом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*