Порошенко не обміняє суверенітет на газ

Inform-ua.info

Чинний голова України Петро Порошенко під час церемонії представлення губернатора Київщини Олександра Терещука прокоментував популізм у риториці українських політиків.

Порошенко розкритикував політичні обіцянки роздачі безкоштовних ресурсів, згадавши приказку про безкоштовний сир та мишоловку. У цьому контексті він торкнувся й теми ціни на газ, заявивши, що раніше для зниження розцінок на «блакитне паливо» представники української влади здійснювали візит до Москви, разом з отриманням знижки здаючи суверенітет України. Голова держави пообіцяв не допустити повернення до тих часів.

Нагадаємо, що 19 жовтня постановою Кабінету міністрів під керівництвом Володимира Гройсмана було прийнято рішення про підвищення на чверть від поточної вартості цін на газ. Підвищення ціни очікується з першого числа листопада. На підвищення газових цін для населення Кабмін змушений був піти на вимогу Міжнародної валютної організації, яка в іншому випадку, зазначав Гройсман, не надала б наступний і дуже необхідний грошовий транш. Ціни на газ будуть підніматися поетапно, третє підвищення очікується в 2020-му році.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*