Вадим Рабинович: населення країни змушене «пахати» на сотню осіб

Izvestia.nikolaev.ua

Український парламентарій Вадим Рабинович заявив, що населення країни змушене «пахати» на сотню осіб, які збагачуються темпами, що нагадують космічні. При цьому, зазначив Рабинович, спостерігається катастрофічна ситуація в національній економіці, що зумовлено значними боргами держави.

Політик нагадав в ході організованого з його участю телеефіру, що на кінець серпня боргові зобов’язання країни становили майже 48 мільярдів доларів США, а сукупність зовнішніх та внутрішніх заборгованостей України наблизилися до позначки в 75 мільярдів доларів.

Також нардеп висловив упевненість, що підняття тарифів на комунальні послуги для пересічних громадян є прикриттям для збагачення групи можновладців числом приблизно у сотню осіб. Отримання мільярда доларів допомоги від МВФ є лише прикриттям для таких дій людей при владі, підкреслив Рабинович.

Нагадаємо, що з першого числа наступного місяця Україна очікує перше з трьох підвищень цін на «блакитне паливо», що обумовлено вимогами Міжнародного валютного фонду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*