Тендери Пенсійного фонду пов’язані з депутатами Верховної Ради

Politeka.net

Згідно відкритих даних по тендерам держзакупівель, в поточному місяці Пенсійний фонд уклав п’ять угод. Відповідно до домовленостей, ПФУ закуповує програмне забезпечення та обладнання на суму майже в дев’яносто мільйонів гривень.

Вісімдесят мільйонів гривень від загальної суми отримає підприємство «Софт Продашкн», яке має впровадити в Фонд своє програмно-апаратне забезпечення. Компанія «Софт Продашкн» раніше була відома під вивіскою «Патентна студія Рудого». Софт від цього розробника повинен послужити створенню єдиної аналітичної системи в ПФУ, захистити діючі системи від шкідливого ПО, а також удосконалити бухгалтерський облік та обробку даних в установі.

У медійному проекті «НАШІ ГРОШІ» відзначили, що певні кабелі для апаратної частини нововведень від «Софт Продакшн» ПФУ закуповує за вартістю понад 5 тисяч гривень (з ПДВ), в той час як ціна від виробника становить 2805 гривень (без ПДВ).

Оглядачі ситуації в сфері держзакупівель також звернули увагу на те, що всі тендери ПФУ так чи інакше пов’язані з депутатами Верховної Ради, а також до чинним або колишнім керівництвом самого Пенсійного фонду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*