Концентраційний табір “Аушвіц” – тема для комп’ютерної гри

surfingbird.com

За запитом Польського інституту національної пам’яті прокуратура сусідньої країни відкрила кримінальне провадження проти української компанії Aliens Games.

Польська організація поскаржилася прокурорам, що сюжет гри від українських розробників стосується теми концентраційного табору «Аушвіц-Біркенау», який був розташований за часів Другої світової недалеко від міста Освенцим.

Ігрові можливості дозволяють користувачеві зіграти персонажем одного з в’язнів концтабору, а також за охорону табору з СС.

Глава Польського інституту національної пам’яті Ярослав Шарек в своїй заяві висловив обурення таким ігровим сюжетом. Він розповів, що в грі спостерігається тема масових та поодиноких розправ, а ігровий персонаж-есесівець може піддавати в’язнів тортурам, направляти на роботи або на смерть, у газові камери. Також главу ІНП обурили фрази у грі про «польські концтабори», відсутність «польської честі», а також «польських собак».

Нагадаємо, що польські урядові та громадські організації регулярно засуджують вживання словосполучень «польські концтабори», вказуючи, що «Аушвіц- Біркенау», «Собібор», «Треблінка» та інші табори смерті на території окупованої Польщі були побудовані та використовувалися виключно силами нацистської Німеччини. Застосування прикметника «польський» у відношенні таборів і дій гітлерівців на території Польщі є образливим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*