У США викрили китайську розвідувальну операцію

anews.az

Британське видання The Guardian, посилаючись на заяви американських прокурорів, повідомило, що розслідування Мін’юсту США розкрило діяльність розвідслужб Китайської Народної Республіки.

Як встановило американське слідство, два офіцери китайської розвідки, діючи в змові з групою хакерів, можуть бути причетні до здійснення комерційного шпигунства. Результатом розвідоперації, за версією прокуратури, повинна була стати інформація про реактивні авіаційні двигуни.

Як випливає з опублікованої стороною обвинувачення інформації, два розвідники Міноборони КНР та шість інших обвинувачених діяли у період з 2010 по 2015 рік. Хакери, діючи за вказівками розвідників, впроваджували шкідливе програмне забезпечення в комп’ютерні мережі аерокосмічної французької фірми за допомогою «фішингу». Також підозрювані здійснювали злом мереж компаній аерокосмічної сфери в кількох американських штатах, де розроблявся ряд деталей для двигунів.

Відзначається, що в цей же період одна з держкомпаній Китаю вела розробку аналогічного двигуна. Всього жертвою комерційного шпигунства стали тринадцять компаній, дві з яких розташовані на території Сполученого Королівства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*