Київський поліціянт став жертвою наїзду

Informator.news

У столиці недалеко від вулиці Привокзальної сталася ДТП за участю співробітника Нацполіції. Інцидент відбувся на Харківському шосе, де мешканці одного з багатоповерхових будинків організували протестну акцію та перекрили трасу.

Один з водіїв транспортних засобів відмовився направлятися в об’їзд, не дивлячись на прохання оточення, і потім рушив прямо, протягнувши співробітника Нацполіції приблизно двадцять метрів.

Автомобіль оточили, і з застосуванням сили водія виштовхали з салону, посадивши потім в патрульну машину.

Відзначається, що перекриття шосе на Лівому березі міста призвело до появи дорожніх заторів протяжністю в декілька кілометрів. Це призвело до серії конфліктів між водіями машин та учасниками протесту.

Харківське шосе було перекрито місцевими жителями в знак протесту проти відсутності електроенергії в одному зі столичних багатоквартирних будинків. Житловий комплекс, що належить Анатолію Войцеховському, скандальному втіклому забудовнику, залишився без електроенергії через борги перед ДТЕК. Мітингувальники пропускають тільки карети «Швидкої допомоги», ігноруючи громадський транспорт та приватні засоби пересування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*