Українців можуть позбавити можливості інтернет-шопінгу

newtimes.kz

В ЗМІ активно обговорюється інформація про те, що уряд має намір обкласти податком всі посилки з-за кордону, вартість яких перевищує 22 євро. На думку експертів, якщо український уряд прийме відповідний закон, то може зіткнутися з негативною реакцією населення, оскільки інтернет-шопінг є однією з найпопулярніших послуг.

Інформація про можливість встановлення податку спочатку надійшла від анонімного джерела, проте незабаром її підтвердив власник «Нової пошти». У коментарі журналістам він підкреслив, що прийняття подібних непопулярних рішень може негативно відбитися на внутрішньому іміджі уряду.

У разі введення ПДВ на посилки з-за кордону, вартістю вище 22 євро, покупки в інтернет-магазинах стануть дорожче в кілька разів. За оцінками експертів, придбання товарів в інтернет-магазинах стане дорожче на 20-30%. У свою чергу, це викличе різку критику серед населення.

Після того, як в ЗМІ з’явилася інформація про можливість встановлення ПДВ на міжнародні посилки, Міністерство фінансів закликало направляти всі запитання в прес-службу відомства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*