Українська система охорони здоров’я стандартизується під НАТО

bzns.media

Україна має намір підвищити якість та ефективність медичного забезпечення військовослужбовців, у зв’язку з чим, 31 жовтня Кабмін прийняв військово-медичну доктрину, пункти якої повністю відповідають стандартам НАТО. Впровадження міжнародних стандартів в галузі медичного забезпечення військовослужбовців дозволить адаптувати українську систему охорони здоров’я до умов, що змінюються (мирний або воєнний час).

Дана доктрина являє собою осмислену систему підходів та поглядів на проблему ефективної медичної допомоги військовослужбовцям. Її реалізація націлена на створення умов, в яких би кожен військовослужбовець української армії міг розраховувати на медичну допомогу. Маються на увазі не тільки ті, хто безпосередньо знаходяться на службі, а й військовослужбовці, які переведені в запас й потребують реабілітації, психологічної допомоги тощо.

Головний принцип, навколо якого побудована доктрина – це єдність. Єдність зусиль медичних служб, організаційна єдність, єдині погляди на методи лікування та профілактики, єдине розуміння того, як необхідно підвищувати боєздатність військових.

Відзначається, що основу медичного забезпечення військовослужбовців складуть саме вітчизняні ліки та препарати. Крім того, планується стимулювання виробництва вітчизняного транспорту для евакуації поранених.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*