Приходько: хочу бути у великій політиці

znaj.ua

Напередодні українська співачка Анастасія Приходько розповіла, що залишає велику сцену і йде в політику. Своє рішення жінка пояснила тим, що давно хотіла працювати у великій політиці.

Багато депутатів, за її словами, звали її у свої партії, але Приходько давно вирішила, що буде працювати в команді Юлії Тимошенко в партії “Батьківщина”.

Співачка пояснила, що їй дуже подобається програма Тимошенко і шляхи виходу з кризи, які вона пропонує. Також вона повідала, що в команді лідера партії вона буде займатися соціальною політикою, оскільки цей напрямок їй завжди подобався.

Вона підкреслила, що буде допомагати людям, підтримувати бійців, і якщо потрібно, то може і заспівати для них. В цілому, за словами дівчини, вона пізніше надасть свою особисту політичну програму.

Журналісти поцікавилися, чому раніше Приходько не хотіла бути частиною команди «Батьківщини». Вона відповіла, що раніше не була знайома з політикою Юлії Володимирівни, проте ознайомившись, вирішила, що шляхи розв’язання проблем в нашій країні їй дуже подобаються.

Анастасія зазначила, що Тимошенко пропонує дійсно реальні кроки та дії до того, щоб припинити війну на Південному Сході України, а також врегулювати всі ціни на тарифи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*