В Україні тестують новий мінометний комплекс

uk.wikipedia.org

У прес-центрі РНБО передають, що в межах одного з полігонів ВСУ відбулися випробування, нового мінометного комплексу «Барс-8ММК». Дані випробування проходили в процесі проведення навчань, які також відвідав секретар Ради національної безпеки та оборони Турчинов. З даною інформацією можна ознайомитися на сайті структури.

Секретар РНБО Підкреслив, що новий зразок озброєння був створений на основі бронемашини «барс-8», яку в наслідок оснастили автоматизованою системою вогню. Він також підкреслив, що основною перевагою даної розробки є той факт, що бронетранспорт здатний прибути до місця ведення вогню в досить короткі тимчасові проміжки. Сама підготовка до стрільби займає менше ніж хвилину, при цьому, машина здатна піти з лінії вогню протягом двадцяти секунд.

Також наголошується, що в екіпаж даного комплексу можуть увійти три людини. Таким чином, дана розробка ліквідує відразу низку проблем, які раніше спостерігалися в інших комплексів. Так, на сьогодні досягнуті максимальні темпи розгортання та згортання, а також транспорт може пересуватися по різній місцевості, в тому числі й по бездоріжжю. Однак найбільш важливою характеристикою розробки, на думку Турчинова, є безпека в експлуатації комплексу. Він також зазначив, що після проведення всіх випробувань, комплексу буде відведено відповідне місце в озброєнні ЗСУ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*