Депутат: малюків можна буде зареєструвати відразу в пологовому будинку

atn.ua

Нардеп ВРУ від БПП та автор нового законопроекту який стосується свободи пересування та вільного вибору місця проживання на українській території, Сергій Березенко висловив сподівання, що вже до кінця грудня парламентарі ухвалять даний проект.

Зазначається, що згідно з ним передбачено спрощення механізму реєстрації новонароджених. Дані сподівання депутат озвучив на прес-конференції, яка відбулась тридцять першого жовтня. Він також підкреслив, що співавтором проекту є ще один нардеп Антон Геращенко, який входить до партії «Народний Фронт». Таким чином, автор сподівається заручитися підтримкою одразу двох політичних сил: «Блоку Петра Порошенка» та «Народного Фронту».

Журналісти поцікавились, коли все ж даний проект можуть прийняти, на що функціонер відповів, що сподівається на ухвалення закону вже у кінці грудня. Окрім цього, якщо в указані часові рамки законопроект приймуть, то знадобиться ще майже шість місяців на те, аби цей проект почав діяти на території держави.

Окрім цього, нардеп підкреслив, що в законопроекті основна увага приділяється спрощенню механізмів реєстрації новонароджених. Згідно з проектом, дітей можна буде зареєструвати вже одразу після народження в пологовому будинку. Такий проект дозволить отримати матерям одразу низку послуг, до яких увійдуть не тільки реєстрація місця народження, але реєстрація місця майбутнього проживання дитини, призначення необхідної соцдопомоги, визначення громадянства тощо.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*