Санкційний список РФ проти України — подробиці

Scoopnest.com

У РФ опублікували перелік українських осіб і компаній, проти яких були введені обмеження. У ньому налічується 322 людини та 68 компанії, до того ж, цей список ще не остаточний і може бути змінений, про що повідомили на офіційній сторінці «Уряду Росії» у ВКонтакте.

У нього потрапило безліч представників Кабінету міністрів і Адміністрації Президента, депутати, бізнесмени, політики, менеджери, діячі ЗМІ, керівники силових відомств.

Примітно, що в списку відсутній Петро Порошенко і його корпорація «Roshen». Обійшли стороною і першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка. Замість цього під санкції потрапив старший син українського Гаранта Олексій.

Також у списку відсутній олігарх Ігор Коломойський, який нещодавно втік зі Швейцарії до Ізраїлю через судові розгляди з колишніми бізнес-партнерами. Підприємства Ріната Ахметова та автомобільний завод «Богдан» теж у списку відсутні.

Пізніше прес-секретар російського Президента Дмитро Пєсков пояснив, що проти Президента України не вводилися обмеження з-за того, що такий крок позамежний і на поточний момент не потрібно. Все це він назвав вимушеним заходом і кроком у відповідь на дії України.

З цього приводу висловилося вже безліч політиків і медійних особистостей. Зокрема, народний депутат Антон Геращенко традиційно знайшов руку Кремля в складеному списку. На своїй сторінці в Facebook він заявив, що там є перелік агентів РФ, що представляють інтереси країни-агресора в політиці та економіці нашої країни. Їх, на думку депутата, туди додали щоб «легалізувати перед парламентськими виборами».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*