Польоти над Чорним морем знову стали небезпечними

vkedahpoparizhu.com

Інформагентство “Інтерфакс” інформує, що в Україні прийняли рішення про оголошення повітряного простору західної частини Кримського півострова небезпечною зоною. Одночасно з цим підкреслюється, що в даному випадку мова йде тільки про цивільні літаки.

Такі дії обґрунтовуються тим, що в перших числах листопада в даному регіоні будуть проходити масштабні ракетні стрільбища. Одночасно з цим, уточнюється, що відповідно до інтернаціонального розпорядження про обмеження польотів, повітряний простір цього регіону оголошують небезпечною зоною, цивільні літаки не в праві здійснювати там польоти, а контроль за виконанням цих умов було покладено на Російську Федерацію.

Зазначається, що, оскільки на українській території в цей період будуть проходити ракетні стрільби, то доцільним є обмеження польотів поблизу проведення даного заходу. Таким чином, польоти будуть обмежені в період з першого по четверте листопада.

Відзначається, що цивільна авіація не має права літати в даному регіоні в зазначений період, при цьому неважливо про яку висоту йде мова.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*