Експерт: Захід не сприймає Україну як надійного партнера

Lawproxy.herokuapp.com

Руслан Кермач, аналітик Фонду «Демократичні ініціативи», виступаючи в Берліні, зазначив, що в західному експертній спільноті відсутнє усвідомлення важливості трансформацій, які відбуваються в Україні. На його думку, процес трансформації торкнувся як суспільної свідомості українців, так і державної політики нашої країни.

Кермач у своєму виступі розповів, що на державному рівні отримують схвалення зміни, які мають далеку перспективу. Експерт підкреслив, що Заходу слід бути уважнішими з тими меседжами, які посилає Україна. На думку Кермача, проблема полягала в тому, що через внутрішньополітичні сперечання Київ протягом багатьох років не посилав сигналів достатньої чіткості, що відбилося на сприйнятті України на Заході як надійного партнера.

Аналітик відзначив ймовірність розігрування «карти» інтеграції у НАТО в ході передвиборної кампанії, але це питання є далеко не самим пріоритетним для виборців, більш стурбованих економкою, конфліктом на Сході країни, інфляцією та корумпованістю.

Також експерт нагадав про статистику, яка свідчить про підтримку вступу в НАТО більшістю українців — таких налічується 42 відсотки, в той час як кількість прихильників позаблокового статусу та союзу з однією з країн СНД зафіксовано на рівні 35 і 6 відсотків відповідно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*