Жарти політиків України про санкційний список Росії

Politota.com.ua

Одна з найгарячіших з обговорюваних сьогодні тем – санкції Росії для України. Якщо бути точніше, то РФ склала «чорний» список для 322 громадян України і 68 українських компаній.

У списку є дуже багато політиків, багато з них вже висловили свою думку по даній постанові на своїх сторінках в соцмережах. Ось деякі з них:

Олег Ляшко повідомив, що нехай спочатку знайдуть його рахунки в Росії, тому що їх там ніколи і не було. І запропонував надіти «санкції» на голову тим, хто їх придумав. І був здивований відсутністю Порошенка в списку: «до речі, чому Порошенко немає в списку санкцій? Так само, як Путіна і Медведєва немає в списках санкцій прийнятих Україною. Свій свого бачить здалеку?».

Тимошенко припустила, що на Банковій почнуть складати нові легенди про неї, тому що вся PR-компанія опонентів побудована на міфі про «кремлівську руку». І також поставила питання про відсутність Порошенка і компанії «Рошен».

Ігор Мосійчук загордився тим, що санкції як доказ, що радикали України сама що ні наїсти проукраїнська партія. Оскільки під заборону потрапили всі депутати з партії. «Немає в цьому списку ні Президента Петра Порошенка, ні більшості українських олігархів. Чому? Напевно так зручно Росії та нашим олігархам. Кому війна, а комусь бізнес!», – обурюється Мосійчук.

Олексій Гончаренко висловив гордість попаданням в санкційний список. Він вважає це допоможе народу вибрати наступний, більш патріотичний склад Верховної Ради.

Турчинов вирішив, що єдиний коментар, який заслуговує список це: «налякали їжачків голим задом!».

Politota.com.ua

Дмитро Добродомов повідомив, що бізнесу в Росії не мав і не планує. Також він зажадав, щоб влада поставилася більш жорстоко до представників російського бізнесу в Україні, які заробляють величезні гроші і застосувати до них санкції.

Нардеп Борислав Береза порівняв санкції зі стрибком з багатоповерхівки. Не хоче і в планах немає. «Внести мене в цей список – це для росіян факт визнання мене і моїх заслуг проти РФ. Вони розписалися у своєму безсиллі проти мене. Закрити мені рот і зупинити мою антиросійську діяльність не вдасться».

Володимир Омелян повідомив, що засмутився, якби не потрапив до списку. На його думку, українець – друг росіянина – це ганьба. «Бути в «чорному» списку РФ – дуже приємно і навіть почесно. Слава Україні!», – написав міністр інфраструктури.

І наостанок коментар від Георгія Тука: «Тепер порядні люди, коли зустрічаються, запитують не» як здоров’я?», а «Ти на якому місці в списку?».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*