Україна подаватиме “морський” позов проти РФ

Ibiznet.co

Заступник голови Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, екс-губернатор Луганщини Георгій Тука заявив, що Київ ретельно документує всі інциденти за участю РФ в акваторії Азовського моря. Всі зібрані дані Україна буде використовувати у своєму позові, направленому проти дій Росії у морі.

Тука у своїй заяві підкреслив, що документується кожен з інцидентів. Судновласники та капітани українських судів, затриманих російськими силовиками, дають всі необхідні свідчення. Весь зібраний масив даних послужить підставою для підготовки майбутнього позову проти дій Кремля. Позивачем стане МЗС України, яке звернеться до відповідних міжнародних інстанцій.

Заступник міністра підкреслив, що зупинка цивільних судів російською стороною не має під собою законних підстав. Тука нагадав, що є лише чотири приводу проводити зупинку судів, запропонованих Міжнародним морським правом: це піратство, заміна прапора, незаконне мовлення в ефірі та торгівля рабами.

До доказової бази, зібраної Україною, буде додана резолюція Європарламенту, що посилює списку санкцій вплив на РФ через поточну ситуацію в Азовському морі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*