У ФРН оцінили боєготовність Бундесверу

n-w.tv

Німецьке видання Seuddeutsche Zeitung повідомило у своєму матеріалі, що тільки третина озброєнь Збройних сил ФРН готова до вступу в бій.

Про рівень боєздатності Бундесверу стало відомо з доповіді Міноборони Німеччини. Цифри з публікації німецького оборонного відомства викликали стурбованість експертів цієї країни — наперекір надходженню нової бронетехніки та авіації, рівень обороноздатності ЗС ФРН отримує низькі оцінки. Відомо, що в минулому році в німецькі війська надійшло 97 систем озброєння, але сьогодні у стані боєготовності знаходиться тільки 38 таких систем.

Особливу увагу привернула проблематика транспортної авіації та БМП. З 71 бойових машин піхоти Puma до бою готові лише 27, а з восьми транспортних повітряних суден A400M до зльоту готові лише чотири.

Аналогічна ситуація спостерігається й у Люфтваффе: з чотирьох Eurofighter останньої серії випуску в стані боєготовності знаходиться лише один винищувач.

Нагадаємо, що німецьке оборонне відомство зажадало додаткових грошових вливань в Бундесвер — військові очікують дванадцяти мільярдів євро.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*