Порошенко анонсував податкові зміни для бізнесу

report.az

Під час заходу за участю представників бізнесу різних сфер діяльності голова держави Петро Порошенко пообіцяв введення податку на виведений капітал.

Порошенко висловився проти виведення з країни капіталів з вкрай низьким або нульовим фіскальним навантаженням, назвавши це «нечесним». Він нагадав, як Україною було подолано небажання надавати державі безвізовий режим, а про також скептицизм всередині та за межами України щодо автокефалії та інших масштабних змін. Перерахувавши раніше виконані реформи та трансформації в країні, Порошенко твердо пообіцяв введення податку на виведення капіталів.

Голова держави закликав діячів бізнесу до організації переговорів, метою яких є пошук відповідної моделі. Його прохання була також направлено головам Мін’юсту, Мінфіну, профільного комітету ВР та міністру економічного розвитку.

Нагадаємо, що згідно з новими даними, Україна пішла вгору в рейтингу легкості умов для підприємницької діяльності. Відповідну статистику представив Світовий банк. З усіх держав світу Україна зайняла сімдесят перше місце. Про це повідомив в сервісі мікроблогів Twitter Петро Порошенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*