Борг перед «Нафтогазом» почав знижуватися

Epravda.com.ua

Борги українських підприємств промислової та комунальної сфери, які отримують газ на пільгових умовах, зменшилися. Тепер вони залишаються винні «Нафтогазу» в сукупності 45,6 мільярда гривень. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість знизилася на 2,2 відсотка.

Збільшили борг за тиждень виробники тепла, в той час як теплоелектростанції зменшили свою заборгованість на 24 мільйони гривень.

Регіональні підприємства постачання «блакитного палива» зменшили свій борг перед НАК «Нафтогаз» на 5,6 відсотка (1 мільйон 88 тисяч гривень). На поточний момент їх заборгованість становить трохи більш як 18 мільярдів гривень. Промислові підприємства залишилися винними 2,8 мільярда гривень, збільшивши в порівнянні з минулим тижнем заборгованість на один мільйон.

Свої борги за минулий тиждень зміг зменшити й «Київтеплоенерго» — на 43 мільйони гривень (майже 2 відсотки), залишивши борг приблизно у 2,3 мільярда гривень.

Нагадаємо, що минулого місяця НАК «Нафтогаз» провів для столиці («Київтеплоенерго») списання боргів, які накопичились за постачання «блакитного палива».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*