Порошенко: нам терміново необхідно підвищувати заробітну плату

Gorod.lv

Українські роботодавці повинні підвищити заробітну плату для своїх підлеглих. З таким закликом виступив голова держави Петро Порошенко.

В ході своєї зустрічі з діячами бізнесу різних сфер діяльності Порошенко нагадав присутнім, що приблизно 4 з половиною мільйони українців працюють з мінімально можливим окладом. Відзначивши, що нинішнє зростання ВВП складає майже чотири відсотки, Порошенко підкреслив, що суспільство вимагає не цифр, а суттєвих змін в рівні життя.

На думку голови держави, роботодавці повинні діяти у двох напрямках: з одного боку, проводити підвищення мінімальної зарплати на своїх підприємствах, з іншого — виводити оклади співробітників з тіні, що дасть можливість підвищити пенсійні виплати.

Порошенко також нагадав, що все частіше відзначається нестача робочої сили у зв’язку з масовим від’їздом українців за кордон. Різниця за минулий рік між тими громадянами, хто виїхав за межі країни, та тими, хто повернувся, склала понад 200 тисяч осіб. Є тільки два шляхи, підкреслив Президент — або зведення нової «залізної завіси» за радянським зразком, або зростання зарплат.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*