Гройсман: пенсії військовослужбовцям будуть збільшені з нового року

News.dtkt.ua

Інформагентство «Урядовий портал» інформує, що в ході зустрічі з керівником Пенсійного фонду Євгеном Капинусом, голова українського уряду Гройсман виступив із заявою про те, що Фонду необхідно підвищити пенсійні виплати військовослужбовцям. Саме підвищення має відбутися вже з початку наступного року.

Гройсман зазначив, що в короткі терміни ПФ повинен провести аудит, а також зробити все можливе, щоб робота фонду придбала стабільний стійкий характер. У зв’язку з цим, прем’єр висунув фонду дві основні задачі: по-перше, Пенсійному фонду необхідно провести підготовку до підвищень виплат військовослужбовцям, які повинні початися вже з січня, а по-друге, ПФ повинен паралельно з цим готуватися до підвищення пенсій усім іншим категоріям громадян, які повинні початися вже в березні.

Звичайно, на Фонд покладається масштабна робота, але на її виконання є лише чотири місяці. Крім цього, прем’єр додав, що не менш важливим завданням ПФ все також залишається детінізація заробітних плат громадян.

Необхідно нагадати, що ще навесні поточного року з’явилася інформація, що у ПФ почали перерахунок пенсій для військовослужбовців.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*