Політтехнолог: в Україні залишилося від 28 до 32 мільйонів громадян

112.ua

Виступаючи в ефірі на політичному ток-шоу телеканалу «NewsOne», політтехнолог і експерт Дмитро Раїмов заявив, що кількість громадян що проживають в країні зараз знають тільки співробітники Фіскальної служби України.

Політтехнолог підрахував, що, виходячи з заяви голови зовнішньополітичного відомства Павла Клімкіна про щорічний мільйонний відтік населення, в Україні зараз може проживати від 28 мільйонів до 32 мільйонів громадян.

Однак при цьому, зазначив Раїмов, Кабмін у своїх розрахунках виплат для пенсіонерів та інших категорій населення, виходить з більш завищеної цифри, яка перевищує сорок мільйонів. Така ситуація триватиме й при наступному складі уряду. Це створює «схему», яка може використовуватися міністрами в їх власних інтересах, підкреслив політтехнолог.

Нагадаємо, що відповідно підрахунків Держстату, на перше вересня поточного року в Україні проживало трохи більш як 42 мільйонів чоловік.

Останній перепис населення України проводився у 2001 році. Подальше проведення відкладалося неодноразово доти роком проведення всеукраїнського перепису не був призначений 2020-й.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*