Парубій знайшов відповідь на російські санкції

prm.ua

Стала відома перша реакція офіційного Києва на введення Росією санкцій проти фізосіб і компаній українського походження.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій вкрай низько оцінив дії Кремля, назвавши їх проявом безсилля та відсутності компетентності влади Росії. Він підкреслив, що ніяких активів на території Російської Федерації він не має у своєму розпорядженні.

Парубій закликав у відповідь на дії РФ посилити санкції проти російських компаній і фізичних осіб. Таку заяву спікер зробив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

У своєму записі парламентський спікер висловив переконання, що Київ повинен посилити санкції не тільки проти російських бізнес-резидентів, що діють в Україні, а й проти тих, хто, маскуючись під українців, просуває в нашій країні економічні та політичні інтереси Російської Федерації.

Парубій особливо відзначив, що посилення Україною санкцій особливо важливо перед Президентською та парламентською виборчими кампаніями, на які, висловив упевненість спікер, Москва спробує вплинути через вливання грошових коштів та контроль ряду місцевих засобів масової інформації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*