Україна знаходиться на межі свободи слова

labuda.blog

1 листопада, центр “Freedom House” оприлюднив звіт, в якому йдеться, що Україна знаходиться в п’ятірці країн з частково вільним інтернет простором. Першопричиною є бойові дії на Донбасі, в ході яких відбувається інформаційна війна України з РФ. У зв’язку з цим, рік тому, Україна заборонила і заблокувала деякі кремлівські соцмережі, включаючи «ВКонтакте».

Раніше в нашій країні були випадки, коли користувачі соціальних мереж притягувалися до кримінальної відповідальності, аж до тюремного ув’язнення, за статтями про тероризм, екстремізм. У багатьох випадках люди досі перебувають під слідчими діями або арештом.

Свободи слова в Україні з кожним роком стає менше не тільки в соціальних мережах. Влада контролює ЗМІ, журналістам доводиться щось не домовляти або робити новини, які не підривають репутацію нашої нинішньої влади.

Згадаймо про багато нерозкритих справ, пов’язаних з убивством журналістів, таких як Павло Шеремет і Олесь Бузина. Президент Порошенко стверджував, що розслідування Шеремета є «справою честі», але вбивство відомого журналіста так і не розслідували, як і вбивство Бузини.

Також неодноразово в нашій країні фіксували напад на співробітників ЗМІ. У повідомленні NewsNetwork йдеться, що тільки за це літо напади на співробітників ЗМІ збільшилися більш ніж на 200%.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*