Столичний суддя: на мене чинять тиск

Ua.news

Один зі столичних суддів Юрій Мазур звернувся зі скаргою до Вищої ради правосуддя. Скарга полягала в тому, що на суддю чинять тиск. Дана інформація розміщена на сайті структури. Зазначається, що Мазур веде справу в якій «КУА Будівельні активи» подає клопотання до суду про зняття арештів з майна. Судове слухання мало пройти ще двадцять третього жовтня, але, у зв’язку з тим, що ні слідчий, ні прокурор на нього не з’явилися, засідання було перенесено ще на три дні.

Відзначається, що за день до засідання, на сайті «Антикор» опублікували матеріал, в якому йшлося про наміри судді зняти арешт з майна в рамках згаданого провадження. Відразу після публікації, Мазуру подзвонили невідомі особи та висунули вимоги про пояснення даного рішення.

При цьому, саме засідання було призначено тільки на наступний день. Суддя зазначає, що невідомі зламали його поштовий акаунт, а також профіль у соціальній мережі Фейсбук, на якій розмістили неправдиві відомості. Водночас зазначається, що наступний день став не менш насиченим на події. Так, невідомі неодноразово дзвонили в поліцію, ДСНС, а також в аварійну службу газу. Вони зверталися із заявами про викрадення автомобіля Мазура, пожежі, а також витік газу за адресою, де проживає суддя.

На самому засіданні також було неспокійно, оскільки там були агресивно налаштовані особи, а також представники преси. Крім цього, слідчий повідомив Мазуру про відвід. Водночас, заступник голови ВРП у день засідання прислав листа, що на суддю зареєстровано велику кількість скарг, у зв’язку з чим, йому слід з’явитися на співбесіду в ВРП.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*