ГПУ: Ставицький підробив документи для отримання ізраїльського громадянства

Ru.slovoidilo.ua

Голова ГПУ повідомив представників преси про те, що екс-голова Міненергетики Едуард Ставицький сфальсифікував документацію про своє етнічне походження. Метою таких дії стало отримання ізраїльського громадянства.

Він зазначив, що ГПУ направила в дану країну більше десяти листів, на даний момент структура намагається встановити чи було у екс-міністра право для оформлення громадянства. Відзначається, що в Генпрокуратурі володіють інформацією, що в міграційній службі підробили етнічне походження колишнього чиновника.

Луценко підкреслив, що його заступники ще два роки тому провели зустріч з колишнім міністром на території Ізраїлю, щоб обговорити можливість підписання договору про співпрацю зі слідством. Він зазначив, що, відповідно до результатів службової перевірки, зустріч заступників голови ГПУ проходила на законних підставах.

Метою даною зустрічі було обговорення з екс-міністром питання співпраці у справі Межигір’я. Луценко підкреслює, що, якби Ставицький погодився, то ця справа давно вже була б реалізована.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*