Коломойський пояснив свою відсутність в антиукраїнських санкціях РФ

coolyanews.info

Український підприємець та політик дніпровського походження Ігор Коломойський пояснив відсутність свого прізвища в списку санкцій РФ. За словами екс-керівника Дніпропетровського регіону, узгодження Кремлем переліку осіб та компаній українського походження проводилося безпосередньо з адміністрацією українського голови держави.

Як стверджує Коломойський, його прізвище було викреслено особисто Петром Порошенком. Таким чином, на думку бізнесмена, український Президент розраховував показати американській владі фігуру Коломойського як «кремлівського агента».

Колишній губернатор Дніпровщини перерахував список осіб, які, згідно з його твердженнями, працювали над списком санкцій з української сторони. У перелік Коломойського потрапили опозиційний політик Віктор Медведчук, заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко, перший заступник керівника Нацбанку Катерина Рожкова, а також топ-менеджер інвестиційної фірми ICU Макар Пасенюк, який, за твердженням деяких ЗМІ, пов’язаний з Президентом України.

Нагадаємо, що прізвище колишнього голови Дніпропетровської ОДА не фігурує в антиукраїнському санкційному списку РФ, однак під обмеження потрапили деякі підприємства, пов’язані з бізнесменом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*