У Москві вимагають негайно звільнити Вишинського без будь-яких умов

ca-voice.info

Кремль вимагає негайно, без будь-яких умов та обмінів випустити на волю заарештованого російського журналіста Кирила Вишинського. Відповідна заява прозвучала від прес-секретаря президента РФ, Дмитра Пескова. Це було відповіддю на питання, чому Кремль не погоджується влаштувати обмін громадянина України, Романа Сущенка, на журналіста Вишинського.

Арешт пана Вишинського ж, за словами Пескова, є грубим порушенням свободи преси, і міжнародних норм. Де факто, арешту журналіста піддали лише за його звичайну повсякденну професійну діяльність та громадянську позицію.

Оскільки дане питання Пескову було адресование нашим відомим журналістом Романом Цимбалюком з агентства УНІАН, прес-секретар пояснив, що діяльність самого Цимбалюка в російській столиці мало чим відрізняється від того, що робив Вишинський в нас в Україні.
Песков також додав, що Цимбалюк в Москві не зустрічає ніяких перешкод для виконання своєї роботи, а вчора український журналіст навіть став учасником телевізійної програми, яка транслювалася на всю Росію. При цьому прес-секретар зазначив, що в Україні їх журналісти з РФ не мають таких можливостей.

Як ми пам’ятаємо, наша служба державної безпеки затримала навесні журналіста, який є директором порталу «Риа Новости Украина» з Росії, пред’явивши йому дуже серйозне звинувачення за статтею державна зрада. 15 травня Вишинський був затриманий, а 17 травня заарештований. Росіянину світить термін до 15 років позбавлення волі. 6 липня, тобто більше ніж через 2 місяці та за тиждень до кінця першого арешту, Вишинському пред’явили друге звинувачення — незаконне поводження зі зброєю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*